Udany, daleki wyjazd rezerw.

Na bardzo daleką wycieczkę – aż do podwarszawskich Marek – udała się Lesznowolska drużyna rezerw , aby zagrać z bardzo dobrze grającą na swoim boisku, ,,urywającą’’ niemal wszystkim zespołom punkty Marcovią 2000 Marki II. Warto również podkreślić doskonale przygotowane i piękne boisko jakie przygotowali tego dnia gospodarze.

Pierwsza połowa tego spotkania jednogłośnie należała do FCL II , która świetnie weszła w mecz za sprawą Bartosza Woźniaka, który dostał doskonałe podanie od Marcina Pasztaleńca. Ten drugi chwilę później sam umieścił piłkę w siatce i ustalił wynik na koniec pierwszej części spotkania na 2:0.

W drugiej połowie inicjatywę przejęli zdecydowanie zawodnicy Marcovii próbując strzelić kontaktowego gola, lecz w konsekwencji to ,,dwójka’’ doskonale skontrowała rywala i po rajdzie lewą stroną boiska Pieńkos zagrał wzdłuż pustej bramki, a Pasztaleniec dostawił tylko nogę notując swojego drugiego gola w tym meczu.

Mogło by się wydawać, że mecz już jest rozstrzygnięty, lecz goście zdołali dojść przyjezdnych z Lesznowoli na 3:2 i końcówka była bardzo nerwowa……. Ale w 80 minucie meczu środkowy pomocnik Lesznowoli II – Konrad Płatek – przepięknym strzałem z 25 metra uspokoił grę i tym samym ustalił wynik meczu na 4:2 dla FC Lesznowoli II !

Brawo Panowie za wysiłek i charakter i walkę do końca!

Marcovia II Marki 2-4 FC Lesznowola

Bramki : Pasztaleniec x2, Woźniak, Płatek