Trzecie miejsce w Nadstal Cup

W dniu 14.02.2015 r. drużyna Orlików U-11 FC Lesznowoli wzięła udział w turnieju Nadstal Cup o Puchar Prezesa KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie, który odbył się w Gimnazjum im. Reymonta w Chynowie. Oprócz Nas w turnieju wzięły udział drużyny KS Nadstal, Bór Regut, UKS Tarczyn, FA Piaseczno i Jedność Żabieniec. Nasza drużyna w pierwszym meczu grała z Borem Regut i wygrała 1:0 po bramce Tomka Adamczyka. Niestety kolejne dwa mecze przegraliśmy 0:2 z drużynami KS Nadstal i Jednością Żabieniec. W kolejnych meczach to nasi rywale musieli uznać wyższość drużyny z Lesznowoli, najpierw pokonaliśmy drużynę z Piaseczna 5:1 po trzech bramkach Witka Zawiły-Niedźwieckiego i po jednym golu Maksa Marcinkowskiego i Karola Niedziałka i w ostatnim meczu drużynę UKS Tarczyn 3:0 (bramki tomek Adamczyk x2, Witek Zawiła-Niedźwiecki). W całym turnieju zdobyliśmy 9pkt co dało nam trzecie miejsce co skutkowało otrzymaniem pucharu i medali dla zawodników. Warto nadmienić, że z dorobkiem 4 bramek Witek Zawiła-Niedźwiecki został najlepszym strzelcem całego turnieju.