Trzecie miejsce rocznika 2005!
14.02.2015r chłopcy z rocznika 2005r rozegrali turniej w lidze Lesznowolskiej zajmując tego dnia trzecie miejsce gdzie druga drużyna KS Raszyn miała tyle samo punktów ale w meczu bezpośrednim przegraliśmy z nią 3:1.
W meczu nr 1 bardzo dobrze zawodnicy FC Lesznowoli weszli w turniej wygrywając 3:0 z zespołem z Mrokowa.
Druga potyczka niestety nie wyglądała dobrze w naszym wykonaniu, gdyż przegraliśmy z KS Raszyn 3:1 i jak się okazało była to nasza jedyna porażka w tym turnieju, natomiast ta przegrana świetnie wpłynęła na postawę całej drużyny, która wyciągnęła wnioski i w kolejnych meczach zremisowała z Lukset-em Lesznowola 2:2 (drużyna która wygrała turniej) , w ostatnim meczu wygraliśmy z Akademią Lolek 2:1.
Na wyróżnienie zasługują wszyscy zawodnicy, wykazując sportowy charakter oraz zespołowość!
bramki : Kuba Tlak x4, Karol Kogut x3, Bartosz Hofman-Wecker