Skrzaty remisują z Orlętami

W kolejnym meczu ligi FCL nasza najmłodsza drużyna zmierzyła się z drużyną Orlęta Mroków.

W kolejnym meczu nasi chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, widać, że każdy z chłopców z meczu na meczu poprawia swoje umiejętności i idzie do przodu.

Mimo, że mecz zakończył się remisem widać było naszą przewagę, stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji bramkowych i tylko dzięki dobrej postawie bramkarza z Mrokowa który jest rok starszy mecz zakończył się remisem.

Gra naszej drużyny w tym meczu wyglądała bardzo dobrze, mimo kilku błędów indywidualnych, które mogą zdarzyć się każdemu, graliśmy dobry mecz, wszyscy chłopcy dzielnie walczyli o każdą piłkę, tworzyli składne akcje wymieniając przy tym dokładne podania.

Bardzo cieszy nas fakt, że już w kolejnym meczu , nie wybijamy piłek na oślep , tylko umiejętnie wprowadzamy ją do gry dzięki czemu dłużej utrzymujemy się przy piłce i mamy możliwość stwarzania sytuacji bramkowych.

Kolejnym pozytywnym aspektem jest gra 1x1 w obronie i w ataku która z każdym treningiem, meczem jest coraz lepsza.

FC Lesznowola 4-4 Orlęta Mroków

br. K.Piaseczny x2, A.Sosnowski, S.Wojciechowski