Młodziki wygrywają, hat-trick Piecyka!

Podopieczni trenera Oskara Śliwowskiego młodziki u-12 FC Lesznowola wygrali kolejny mecz tym razem  z drużyną z  Nadarzyna 3-0. Od początku pierwszej połowy chłopaki grali z pomysłem i zaangażowaniem. Hat-trica zaliczył Kuba Piecyk. Do przerwy było 2-0, pierwszą bramkę strzelił Kuba z bliskiej odległości, w tej sytuacji bramkarz gości był bezradny. Drugą bramkę strzeliliśmy po stałym fragmencie, strzał głową Maksa wybronił bramkarz, ale przy dobitce Kuby był bezradny. Druga połowa wyglądała podobnie atakowaliśmy drużynę z Nadarzyna cały czas. Piękną akcją skrzydłem popisał się Witek dograł Kubie, a ten ustalił wynik mecz. Bardzo dobry mecz rozegrał Maciek Guzik, często udawało mu się powstrzymywać ataki rywali.