Porażka z Piasecznem!

W sobotę drużyna Seniorów grała na wyjeździe z liderem rozgrywek MKS Piaseczno.

Mecz lepiej rozpoczęła drużyna z Lesznowoli i w 26 minucie Gajowniczek popisał się pięknym uderzeniem w długi róg bramki zdobywając tym samym swoją 13 bramkę w tej rundzie.

W 36 minucie spotkania Piaseczno wyrównało po ładnym uderzeniu z woleja Madetki.

W 42 minucie Boguta podłączył się do akcji ofensywnej, okiwał jednego z obrońców gospodarzy i wpadł w pole karne gdzie został ewidentnie sfaulowany (sami zawodnicy gospodarzy uważali, że należał się nam rzut karny) ale niestety Sędzia tego spotkania uznał, że nasz zawodnik próbował wymusić rzut karny i ukarał naszego zawodnika żółtą kartką.

Druga połowa zaczęła się dla nas bardzo źle i już na początku straciliśmy dwie bramki i niestety nie potrafiliśmy już tego odrobić mimo, że gospodarze grali w dziesiątkę od 70 minuty.

MKS Piaseczno 3-1 FC Lesznowola

br. Gajowniczek