Wielkie emocje w Złotokłosie, Perła pokonana!!!

Po dwóch zwycięstwach z rzędu rocznik 2004, w niedzielne przedpołudnie grał kolejny mecz ligowy z Perłą w Złotokłosie. Pierwsza połowa była dość wyrównana z nielicznymi okazjami dla obydwu drużyn. I gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem w ostatniej akcji po rzucie rożnym Perła objęła prowadzenie.

Po zmianie stron FC Lesznowola ruszyła do zdecydowanych ataków tworząc sobie liczne sytuacje strzeleckie. Po bramkach Tomka Adamczyka i Witka Zawiły-Niedźwieckiego wyszliśmy na prowadzenie 2:1.

I gdy wydawało się że takim wynikiem zakończy się mecz, na 2 minuty przed końcem ponownie po rzucie rożnym Perła zdobyła wyrównującą bramkę. Obydwie drużyny jednak nie chciały tego meczu zremisować. W szalonej końcówce, w doliczonym czasie gry super akcję przeprowadził Kuba Tlak, mijając dwóch zawodników i zagrywając prostopadłą piłkę do Witka, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Perły, tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu stało się faktem.

Brawo dla chłopców za zaangażowanie, do meczu przystąpiliśmy w okrojonym składzie, dodatkowo nasz bramkarz Kuba Żądełek przez cały mecz bronił z kontuzją nogi, ratując kilkakrotnie nasz zespół przed utratą bramki.

Perła Złotokłos – FC Lesznowola 2:3

Bramki: Witek Zawiła-Niedźwiecki x2, Tomek Adamczyk