Podsumowanie sezonu rocznika 2011!!!
Rocznik 2011 w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 rywalizował w lokalnych rozgrywkach Ligi Lesznowolskiej. Nasi zawodnicy w tych rozgrywkach rywalizowali z zawodnikami o rok starszymi, ponieważ tego roczna edycja Ligi Lesznowolskiej była dedykowana dla rocznika 2010. Mimo różnicy wieku, warunków fizycznych pomiędzy nami a rywalami, zawodnicy z rocznika 2011 zaprezentowali się bardzo dobrze. Rozegrali 6 meczy notując w nich 2 zwycięstwa, 3 remisy i zaledwie 1 porażkę co ostatecznie pozwoliło zdobyć 9 punktów. Zdobycz punktowa mogła być dużo lepsza ponieważ we wszystkich 3 zremisowanych spotkaniach zawodnicy FCL'11 byli drużyną lepszą, która zasługiwała na zwycięstwo w tych spotkaniach i do zdobycia pełnej puli punktowej brakowało trochę szczęścia lub kilku minut aby udokumentować golem swoją przewagę. Udział w tych rozgrywkach był bardzo cennym doświadczeniem dla zawodników, a rywalizacja z większymi i starszymi zawodnikami determinowała ich do lepszej gry i dawania z siebie jeszcze więcej. Ze szkoleniowego punktu widzenia bardzo cieszy to, że chłopcy szybko rozwijają swoje umiejętności piłkarskie na wszelkich płaszczyznach, chcą się uczyć wyciągają odpowiednie wnioski z popełnionych błędów i nie popełniają ich w kolejnych grach, są piłkarsko i taktycznie świadomi oraz mają odpowiednie nastawienie mentalne dzięki któremu zawsze dążą do osiągnięcia korzystnego rezultatu pomimo niekorzystnego rezultatu czy innych przeciwności.
Podsumowaniem rundy wiosennej był występ na Klubowych Mistrzostwach Polski, które były rozgrywane na głównej płycie stadionu Legii. W tym turnieju nasi zawodnicy pewnie awansowali z grupy eliminacyjnej do grupy mistrzowskiej, gdzie mieli przyjemność zmierzenia się z takimi zespołami jak Legia Warszawa czy Śląsk Wrocław. W całym turnieju udział wzięło 18 zespołów z całej Polski a nasza drużyna zajęła dobre 6 miejsce.