Podsumowanie sezonu rocznika 2012!!!
Nasza najmłodsza grupa w rundzie wiosennej rozegrała 3 gry szkoleniowe. W swoim debiutanckim spotkaniu zmierzyli się z rówieśnikami z MKS Piaseczno, odnosząc pewne zwycięstwo. W drugim meczu kontrolnym zagrali ze starszymi zawodnikami z KS Ursynów. W tym sparingu, ze względu na mocne osłabienia kadrowe i różnicę wieku, chłopcy musieli uznać wyższość przeciwników. W 3 pojedynku zagrali z FA Piaseczno, mecz był bardzo wyrównany ale ostatecznie minimalnie lepsi okazali się przeciwnicy. Ukoronowaniem rundy wiosennej sezonu 2017/2018 był udział w Mini Mistrzostwach Świata, które były organizowane przez nasz Klub. W tym turnieju zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze, dzięki czemu jeden z naszych zespołów zajął II miejsce.
Nasza drużyna z rocznika 2012 ma bardzo duży potencjał i dosyć szybko się rozwija, a zebrane w tym roku doświadczenie meczowe zaprocentuje w kolejnych sezonach.