Podsumowanie sezonu rocznika 2006!

Podsumowując cały sezon, biorąc pod uwagę potencjał Żaków trenera Bartosza Woźniaka, aspiracje były bardzo duże natomiast w przekroju całego sezonu chłopcy zajęli dopiero 5 miejsce.

Na początek sezonu duża przegrana z UKS Varsovia , a następnie dwie bardzo pechowe przegrane z KS Raszyn i Amurem Wilga znacznie wpłynęły na morale zespołu. Ostatecznie przegrana z Górą Kalwarią spowodowała, iż FC Lesznowola nie zdobyła nawet jednego punktu w pierwszej rundzie MZPN .

Runda rewanżowa był już nieco lepsza, wysoka wygrana z Amurem Wilgą 6:1 oraz pokonanie bardzo dobrze dysponowanego wicelidera – Koronę Górę Kalwarię – po bardzo zaciętym meczu , spowodowało, iż drużyna odzyskała wolę zwycięstw.

Podsumowując cały sezon, który nie był udany dla Żaków FC Lesznowola, mimo ostatecznego wyniku klasyfikacji, należy nadmienić, iż zespół mimo przegranych meczy grał dobrze ale najwięcej błędów wynikało z indywidualnych błędów oraz braku koncentracji podczas całego meczu co skutkowało stratą bardzo dużej ilości goli.

Do rozgrywek zostali zgłoszeni w tym sezonie dwaj nowi zawodnicy – Mikołaj Wasilewski i Oliwier Antoniak którzy doskonale wkomponowali się w drużynę wnosząc bardzo dużo zaangażowania oraz uśmiechu! Oby tak dalej chłopcy!

Klasyfikacja strzelców sezonu :

Adamczyk J. -10x

Hoffman B. - 5x