Podsumowanie jesieni rocznika 2004!

W minionej rundzie występowaliśmy w III lidze okręgowej D1 Grupa 2. Naszymi przeciwnikami byli: Józefovia, Kosa Konstancin, Perła Złotokłos, Korona Góra Kalwaria. W ośmiu meczach udało Nam się zdobyć 13 punktów, osiągnęliśmy 4 zwycięstwa, 1 remis i zanotowaliśmy 3 porażki, co pozwoliło zająć 3 miejsce w grupie. We wszystkich meczach strzeliliśmy 21 bramek tracąc przy tym 13 goli. Najskuteczniejszym zawodnikiem został Tomasz Adamczyk strzelając 6 bramek.

We wszystkich rozgrywanych spotkaniach staraliśmy się grać atakiem pozycyjnym, narzucić swój styl gry. Nawet w przegranych meczach nie byliśmy zespołem słabszym, gdybyśmy w kluczowych momentach potrafili zachować troszeczkę więcej zimnej krwi wyniki mogłyby być odmienne. Jedynie w jednym pamiętnym meczu „piłki wodnej”, zespół z Józefovii kompletnie Nas zdominował.

Warto nadmienić że zespół jest w trakcie budowy, przed rundą na mocy porozumienia między klubami dołączyło do Nas kilku zawodników z UKS Iwiczna. Potrzeba jednak czasu aby chłopcy się ze sobą zgrali. Na wiosnę wrócimy na pewno silniejsi!!!

Podsumowując trzecie miejsce nie jest złym wynikiem, pozostaje lekki niedosyt bo do drugiego miejsca zabrakło jednego punktu, ściślej mówiąc trzech minut w bezpośrednim meczu z Kosą Konstancin. Mimo wszystko Brawo Chłopcy, Brawo FC LESZNOWOLA !!!

Kadra zespołu: Kuba Żądełek, Maksym Gomółka, Aleksander Kołakowski, Witold Zawiła-Niedźwiecki, Tomasz Adamczyk, Kacper Płachetka, Filip Jastrzębski, Maksymilian Marcinkowski, Jędrzej Grzyb, Kuba Tlak, Jan Okomski, Adrian Węgrzyn, Maciej Worach, Wiktor Mądry, Maciej Zwoliński, Kacper Prusiński, Aleksander Siwiński.