Pierwszy remis drużyny rezerw

Pierwszy remis drużyny rezerw!

W sobotnie popołudnie do Lesznowoli przyjechał rywal z Tarczyna, który chciał bez wątpienia po dwóch pierwszych meczach tej rundy zdobyć pierwsze punkty, a gospodarze aby dołączyć do ścisłej czołówki tabeli również potrzebowali trzech punktów, a więc mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie.

Tak też się stało, gdyż wynik meczu już w 2 minucie meczu otworzył Dawid Biskup, który po bardzo ładnej i składnej akcji zamknął podanie od Michała Szumerta i było już 1:0.

Gospodarze podwyższyli wynik na początku drugiej połowy po bliźniaczej akcji, tym razem Marcina Pasztaleńca i Antka Pieńkosia i było już 2:0 i wszystko wskazywało na to, że 3 punkty zostaną w Lesznowoli, ale…..

Piłkarze z Tarczyna mogli zagrozić tego dnia dobrze grającej obronie ,,dwójki’’ tylko ze stałych fragmentów gry, co nastąpiło w 70 i 80 minucie spotkania i stan gry został wyrównany. Gospodarze podłamani takim obrotem sprawy próbowali jeszcze strzelić zwycięskiego gola ale niestety takim to wynikiem zakończyło się spotkanie.

FC Lesznowola 2-2 UKS Tarczyn