Młodziki remisują!

W meczu na stadionie w Nowej Woli gdzie przeciwnikami młodzików FC Lesznowola U-11 były Orlęta z Mrokowa to gospodarze wydawali się być faworytami tego spotkania, co jak się później okazało tylko mogłoby się wydawać…….

Mecz w większości toczył się pod dyktando FCL, natomiast nie przekładało się to na wynik spotkania, chłopcy nie tworzyli sobie klarownych sytuacji w pierwszej odsłonie grając bardzo nerwowo i chaotycznie, co bardzo skutecznie wykorzystali goście z Mrokowa oddając dwa strzały na bramkę i zdobywając dwa gole, niestety ale przy obu golach znacznie lepiej mógł się zachować bramkarz FCL.

W drugiej połowie mecz toczył się na połowie gości, którzy bardzo dobrze się bronili, a chłopcy z Lesznowoli bili głową w mur marnując 100% okazje ! ale w bardzo emocjonującej końcówce spotkania potrafili się zmobilizować i strzelić dwa gole doprowadzając do remisu.

Podsumowując, mecz toczył się głównie w środku pola, zawodnicy obu ekip grali dość nerwowo aczkolwiek (co jest w sporcie najpiękniejsze) dostarczyli wszystkim wiele emocji grając z wielkim zaangażowaniem do ostatniego gwizdka sędziego!

FC Lesznowola 2-2 Orlęta Mroków

Br. Kuba Dec, Philliph Kogut