Zwycięstwo z Legią!

Mecz o fotel lidera.

Mecz na szczycie mazowieckiej 2 ligi rozegrano w Nowej Woli. FC Lesznowola grała z UWKS Legia-Bemowo obie drużyny po czterech kolejkach miały 12 punktów. Wyszliśmy na mecz skoncentrowani chłopaki wiedzieli o co grają widać było od początku wole walki i chęć zwycięstwa. Warunki były ciężkie dla obu ekip.

Prowadziliśmy ataki bocznymi sektorami boiska czego efektem była bramka zdobyta przez Krzysia Dubienieckiego. Chłopaki nie spoczęli na laurach i cały czas chcieli strzelić drugiego gola. Po stracie piłki Legii na naszej połowie wyprowadziliśmy szybka kontrę. Bramkostrzelny Kuba Piecyk dostał prostopadłą piłkę i pewnie wykończył akcje strzałem w długi róg.

W drugiej części przebudziła się Legia ale i FC Lesznowola miała swoje sytuacje do strzelenia bramki, ale wynik się nie zmienił. Brawo Drużyna!!!

FC Lesznowola 2-0 UWKS Legia Bemowo

br. Dubieniecki, Piecyk