Minimalna porażka 2009!

W trzecim meczu ligowym zawodnicy z rocznika 2009 podejmowali u siebie drużynę FA II Piaseczno. Nasi zawodnicy przystąpili do meczu bardzo skoncentrowani czego efektem była bardzo dobra pierwsza kwarta i nieustający napór naszej drużyny. Gra toczyła się głównie na połowie przeciwników, a my co chwilę stwarzaliśmy sobie sytuacje do strzelenia gola. Niestety brak zachowania zimnej krwi pod bramką przeciwnika dał nam prowadzenie tylko 1:0. Druga kwarta to dekoncentracja w obronie( dwa proste błędy i niestety przegrywaliśmy 2:1. W trzeciej kwarcie ruszyliśmy do odrabiania strat i udało się strzelić gola na 2:2 niestety w końcówce odkryliśmy się za mocno i goście strzelili nam 3 i 4 gola. Na początku czwartej kwarty strzelamy gola kontaktowego na 3:4 i praktycznie całą kwartę mocno walczymy o wyrównanie, a goście ograniczają swoją grę tylko do wybijania piłek jak najdalej od własnej bramki co znacznie utrudnia nam dynamiczne rozgrywanie piłki. Niestety nie udało się wyrównać, a my po raz kolejny przegrywamy minimalnie jednym golem będąc drużyną z przebiegu meczu lepiej grającą stwarzającą mnóstwo okazji podbramkowych(tzw. setek) i po raz kolejny tych sytuacji nie wykorzystujemy. Jednak biorąc pod uwagę fakt, iż w drużynie FA wystąpiło kilku zawodników z 1 ligi, a to my mieliśmy przewagę i lepiej graliśmy w piłkę pozwala ze spokojem czekać na kolejne mecze. Do poprawy zdecydowanie skuteczność, bo jak byśmy wykorzystali chociaż połowę sytuacji to byśmy wygrali ten mecz wyraźną przewagą bramkową.

FC Lesznowola 3-4 FA II Piaseczno