Dwa zwycięstwa Trampkarzy!

Dwa zwycięstwa odnieśli nasi zawodnicy z rocznika 2004.

Ze względu na Święta i długi weekend mecze odbyły się w tygodniu. Pierwszy mecz w czwartek przed Świętami graliśmy z drużyną STF Champion II, drugi mecz graliśmy z Jednością Żabieniec tydzień później w czwartek.

Trampkarze nie zwalniają tempa

W trzeciej kolejce mierzyliśmy się z zespołem STF Champion II. Od początku narzuciliśmy swój styl gry co zaowocowało licznymi sytuacjami bramkowymi. Trzy z nich do przerwy udało się Nam wykorzystać. Po przerwie kontynuowaliśmy dobrą grę. W tej części gry byliśmy już skuteczniejsi i finalnie mecz zakończył się wynikiem 10:0. Mimo wysokiej porażki drużynie gości należą się słowa uznania, gdyż w zdecydowanej mierze byli to chłopcy o rok młodsi i udało się im stworzyć kilka sytuacji bramkowych.

FC Lesznowola – STF Champion II 10:0

Bramki: Zwoli x5, Jastrząb x2, Grzybek, Gąsi, Miller

Brawo chłopcy, Brawo FC Lesznowola!!!

W czwartej kolejce mierzyliśmy się z zespołem Jedności Żabieniec. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach od pierwszych minut przystąpiliśmy do ofensywy stwarzając sobie kilka groźnych sytuacji. Gdy wszyscy oczekiwali pierwszego gola dla naszej drużyny, dwa katastrofalne błędy w obronie sprawiły, że to goście wyszli na prowadzenie 2:0.

Na szczęście szybko otrząsnęliśmy się i po kilku akcjach w końcu szybka wymiana podań w polu karnym zakończyła się golem Wicia. Do przerwy przegrywaliśmy 1:2.

Od początku drugiej połowy przystąpiliśmy do mocnych ataków, jednakże dobra gra taktyczna w obronie drużyny gości sprawiała Nam dużo problemów. Udało się wyrównać dopiero po rzucie rożnym i fantastycznym strzale Zwoliego z przewrotki!!!. Uskrzydleni ruszyliśmy do kolejnych ataków i w krótkim czasie dwukrotnie umieściliśmy piłkę w bramce Jedności. Goście zdobyli jeszcze bramkę kontaktową i przez co było nerwowo. Na szczęście składną akcję Naszego zespołu wykorzystał Gąsi i na koniec to my cieszyliśmy się ze zwycięstwa.

Brawa chłopcy za walkę do końca i ogromny wysiłek włożony w mecz, w którym graliśmy osłabieni brakiem 4 zawodników

FC Lesznowola – Jedność Żabieniec 5:3

Bramki: Zwoli x2, Wiciu, Jastrząb, Gąsi