Kolejna porażka rezerw !

Drużyna ,,dwójki’’ FCL pojechała na wyjazdowy mecz z drużyną Orła Baniocha w nadziei, że w końcu odniesie wyczekiwane zwycięstwo w tej rundzie, natomiast tak się jednak nie stało….

Mecz ułożył się wprost idealnie dla rezerw FCL, gdy w 10 min pięknym prostopadły zagraniem od Konrada Płatka został obsłużony Konrad Lutek, zachowując zimną krew położył bramkarza i strzelił do pustej bramki.

Po tym golu mogłoby się wydawać, że kolejne gole dla gości to kwestia czasu, natomiast pod koniec pierwszej części spotkania to gospodarze zdołali wyrównać i wynikiem 1-1 zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej odsłonie meczu FCL II próbowała swoich sił aby wyjść na prowadzenie, ale to w 75 min piłkarze z Baniochy przeprowadzili bardzo dobry kontratak i ustalili wynik spotkania na 2-1, a rezerwy kolejny raz wróciły do domu na tarczy…..

Mimo wyniku gra zespołu rezerw mogła się podobać, gdyż stworzone przez ten zespół akcje były przemyślane i przeprowadzane w bardzo ładny i płynny sposób.

Orzeł Baniocha 2-1 FC Lesznowola II

Br. Konrad Lutek