I kolejka Ligi Lesznowolskiej Żaków zwycięska !

W niedzielę rozpoczęła się Liga Lesznowolska rocznika 2008 w której występują nasze dwie drużyny.

W pierwszym meczu zmierzyła się FC Lesznowola I z drużyną UKS Iwiczna I. Po dobrym meczu w wykonaniu naszych chłopców wygraliśmy 10-5, bardzo nas cieszy gra zespołowa i duża ilość wymienionych celnych podań, coraz lepsze poruszanie się po boisku i skuteczność pod bramką drużyny przeciwnej. Na minus na pewno stracone bramki które wynikały z naszych prostych błędów, które musimy starać się wyeliminować.

FC Lesznowola I 10-5 UKS Iwiczna I

br. A.Sosnowski x4, M.Kruk x2, M.Kwiatkowski x2, J.Staszewski, P.Korona

Skład:

Wiklak,Smoliński,Kwiatkowski,Kruk,Staszewski,Korona,Sosnowski,Pawlak

...................................................................................................................................................................................

W drugim meczu zmierzyła się nasza druga drużyna z drugą drużyna UKS Iwiczna. Po również dobrym meczu nasza drużyna wysoko pokonała chłopców z Iwicznej 12-0. Chłopcy zagrali bardzo dobry i skuteczny mecz. Warto podkreślić dobrą grę w obronie, dużo celnych podań i skuteczne akcje indywidualne.

FC Lesznowola II 12-0 UKS Iwiczna II

br. Wilcock x4, K.Woźniak x3, J.Borowiec x3, O.Seliga, K.Pastuszek