IV miejsce Orlików 2004 w Lidze Lesznowolskiej
Dnia 10.01.2014 rocznik 2004 po raz trzeci wziął udział w Lesznowolskiej lidze halowej odbywającej się na hali w Łazach.
Tym razem drużyna orlików rozegrała 4 mecze: dwa pierwsze przegrywając z Orlętami Mroków 6:3 i z Uks Lolek 4:2. W tych meczach drużyna z Lesznowoli raziła bardzo dużą nieskutecznością, nie wykorzystując licznych sytuacji bramkowych i popełniaładużo prostych błędów w obronie co skutkowało utratą dużej liczby goli.
W kolejnych dwóch meczach było już znacznie lepiej.
O ile kolejny mecz, wygrany 1:0 z Setem Lesznowola był trochę nerwowy, to w ostatnim meczu z ze zwycięzcą tej edycji drużyną Akademii Lolek drużyna z Lesznowoli pokazała pełnie swoich możliwości wygrywając 3:0.
Bramki: Kacper Płachetka 3, Kuba BAran 1, Witek Zawiła-Niedźwiecki 1, Maks Marcinkowski 2, Tomek Adamczyk 2