Drugie miejsce Orlików 2005!!!

W sobotę 10 stycznia chłopcy z rocznika 2005 brali udział w kolejnym turnieju z cyklu Ligi Lesznowolskiej.

Chłopcy rozegrali bardzo dobry turniej co pozwoliło im zająć 2 miejsce na 5 uczestniczących zespołów.

W pierwszym meczu nasza drużyna rywalizowała z drużyną Orlęta Mroków z którą wygraliśmy 2:1, w tym meczu nasza drużyna wykazała się dużą determinacją w dążeniu do celu. Pomimo tego iż jako pierwsi straciliśmy gola udało nam się odrobić straty a następnie wygrać mecz.

W drugim meczu w rywalizacji z drużyną Ks Raszyn padł remis 1:1, w kolejnym meczu w derbach Lesznowoli nasza drużyna okazała się lepsza od druży Luks SET Lesznowola wygrywając różnicą 3 goli (wynik meczu 3:0).

W czwartym meczu turnieju z drużyną Akademia Lolka nasi chłopcy bardzo długo prowadzili 1:0 po fantastycznym golu Kuby Tlaka, który bezbłędnie wykonał rzut wolny niemal z połowy boiska trafiając w przysłowiowe okienko bramki przeciwników. Niestety na 2 minuty przed końcem zespół Lolka trafił do naszej bramki i mecz zakończył się remisem który, dał Lolkowi pierwsze miejsce w turnieju przed naszą drużyną.

Chcielibyśmy pogratulować wszystkim zawodnikom naszego zespołu zaangażowania i determinacji dzięki którym zajeli 2 miejsce w turnieju i co warto pdkreślić nie odnieśli żadnej porażki.