Drużyna z charakterem!

Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej odnieśli nasi seniorzy.

W meczu wyjazdowym z drużyną MKS Piaseczno udało nam się zdobyć upragnione trzy punkty.

W pierwszej połowie mecz był bardzo brzydki, mecz toczył się w głównej mierze w środku pola. Po jednej z nie licznych akcji w tej połowie, drużyna z Piaseczna objęła prowadzenie.

W drugiej połowie widzieliśmy już zdecydowanie odmienioną drużynę z Lesznowoli, która wyszła bardzo zmotywowana i odważnie ruszyła do przodu, co zaskoczyło drużynę z Piaseczna.

W 54 minucie wprowadzony po przerwie Maciek Kruk uderzył z ok. 20 metra kapitalnie pod poprzeczkę i wyrównał stan meczu.

Kilka minut później Śliwowski kapitalnie minął zwodem obrońców Piaseczna , zagrał płasko wzdłuż bramki do zamykającego Leszczyńskiego ale ten nie zdołał umieścić piłki w bramce, z linii bramkowej wybił ją obrońca gospodarzy.

W 60 minucie spotkania kapitalną akcje rozegrali zawodnicy FCL, Kruk idealnie zagrał między obrońcami do wybiegającego Pluty, który płasko dośrodkował na piąty metr i zamykający akcję Leszczyński umieścił piłkę w bramce.

W końcówce dobić rywali mógł jeszcze Śliwowski, ale uderzył minimalnie obok bramki.

W tym meczu nasza drużyna pokazała niesamowity charakter, nie było piłek straconych, o każdą była walka do końca.

Słowa uznania należą się trenerowi Marcinowi Urbańskiemu, który znakomicie przygotował drużynę do tego meczu.

MKS Piaseczno 1-2 FC Lesznowola

br. Kruk, Leszczyński

Skład

Bartnicki - Lutek(81min Orłowski), Boguta, Skalski, Kowalski(70min Woliński), Ciesielski(88min Górka), Seliga, Leszczyński, Kulpiński (46min Kruk), Pluta, Śliwowski