Czwarte miejsce rocznika 2006/2007 w lidze MZPN!

PODSUMOWANIE RUNDY WIOSENNEJ ORLIKI 2006/07

Zawodnicy rocznika 2006/07 FCL grali zdecydowanie w kratkę, potrafiąc w bardzo dobrym stylu i wygrywać swoje spotkania dużą różnicą bramek (12-1 z KS KONSTANCIN II), a z drugiej strony przegrywając mecze grając bardzo nie równo i nerwowo.

Ostatecznie zajęli IV miejsce w lidze, a mieli duże szanse na awans do wyższej ligi. Wszystkie spotkania były bardzo zacięte, a czasami brakowało szczęścia, a już na pewno koncentracji i skupienia do ostatniego gwizdka.

Na plus całej rundy można uznać dużą ilość strzelonych goli przez zawodników FCL i to, że niemal każdy zawodnik z drużyny wpisał się na listę strzelców w lidze, a styl gry mimo IV miejsca mógł się podobać kibicom, którzy po każdym meczu nagradzali zawodników gromkimi brawami.

W okresie przygotowawczym do kolejnej rundy natomiast trzeba popracować nad skutecznością oraz koncentracją w wykorzystywaniu sytuacji, ponieważ bardzo jej nam na przestrzeni całego sezonu brakowało.