Mini Liga Mistrzów Alnor 2017 za nami!

W sobotę 10 czerwca w Nowej Woli odbył się kolejny turniej organizowany przez nasz Klub w Święto Gminy Lesznowola, w tym roku Mini Liga Mistrzów Alnor 2017 dla rocznika 2010.

W turnieju wystąpiło dziesięć drużyn, które w tym turnieju grały w barwach klubów z tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.  FC Lesznowola I (AS Monaco), FC Lesznowola II (Atletico Madryt), UKS Iwiczna I (Juventus Turyn) i UKS Iwiczna II (Leicester), Bór Regut (FC Barcelona), SEMP Ursynów (Bayern Monachium), KS Ursynów (Arsenal), Kinder Pogoń Grodzisk Mazowiecki (Real Madryt), Victoria Głosków (Borussia Dortmund), Orlęta Mroków (PSG).

Podczas całego turnieju było mnóstwo emocji, każda z drużyn chciała pokazać się z jak najlepszej strony i wywalczyć wymarzony puchar.

Podobnie jak w prawdziwych rozgrywkach Ligi Mistrzów najlepiej spisywały się drużyny z Hiszpanii i w finale mieliśmy gran derbi FC Barcelona (Bór Regut) - Real Madryt (Kinder Pogoń) w którym zwyciężyła drużyna Barcelony 3-2. W meczu o trzecie miejsce Arsenal(KS Ursynów) pokonał Bayern (SEMP).

Nasze drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony zajmując piąte i dziewiąte miejsce. Niewiele zabrakło by jedna z naszych drużyn zagrała w półfinale, niestety bramka stracona w ostatniej sekundzie meczu z Bayernem, spowodowała, że zajęliśmy trzecie miejsce w grupie i nie awansowaliśmy do półfinału.

Królem strzelców turnieju został Mateusz Palarczyk (Kinder Pogoń), najlepszym zawodnikiem Bartosz Jóźwiak (Bór Regut), a najlepszym bramkarzem Artur Reszka (KS Ursynów)