2010A. Awans w pierwszym sezonie w rozgrywkach ligowych! (podsumowanie RW)

2010A. Awans w pierwszym sezonie w rozgrywkach ligowych! (podsumowanie RW)

Rocznik 2010A w kwietniu po raz pierwszy wystartował w rozgrywkach Mazowieckiego Związku. Nasza drużyna rozpoczęła udział w rozgrywkach od IV ligi i spisała się w nich znakomicie, wygrywając osiem spotkań i dwa przegrywając, strzelając przy tym 94 bramki i tracąc 36. Dzięki tym wynikom uzyskaliśmy awans do trzeciej ligi i od września będziemy walczyć o poziom wyżej.

Oprócz rozgrywek ligowych wystąpiliśmy również w Klubowych Mistrzostwach Polski na stadionie Legii w których udało nam się wygrać trzy mecze i niestety w czterech doznaliśmy porażki.

Podsumowując całą rundę wiosenną , chłopcy spisali się bardzo dobrze, widać u nich poprawę umiejętności indywidualnych oraz coraz większe rozumienie gry zespołowej, ich akcje są coraz składniejsze, coraz lepiej wyprowadzamy piłkę od bramki i coraz częściej dostrzegamy kolegów :)

W indywidualnych osiągnięciach najlepszym strzelcem został nasz kapitan Tomek, który strzelił w rozgrywkach ligowych 34 bramki, najwięcej asyst 9 w naszej drużynie miał Alek, a najlepszym zawodnikiem drużyny (śrenia ocen za każdy mecz) został Dawid.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości