Porażka na inaugurację ligi oraz trzy kolejne zwycięstwa rocznika 2009.

Porażka na inaugurację ligi oraz trzy kolejne zwycięstwa rocznika 2009.

Porażka na inaugurację ligi oraz trzy kolejne zwycięstwa rocznika 2009.

W swoim pierwszym meczu ligowym po zimowej przerwie drużyna Żaków 2009 mierzyła się z drużyną FC Bobrowiec( w rundzie wiosennej Nasza Drużyna oraz drużyna FC Bobrowiec wywalczyły awans do trzeciej ligi), niestety musieliśmy uznać wyższość rywala, który w tym dniu był zdecydowanie skuteczniejszy w sytuacjach podbramkowych. W naszej drużynie zawiodła skuteczność przez co udało nam się strzelić tylko pięć goli przy jedenastu trafieniach FCB.

Tydzień później Żaków czekał wyjazd do Tomic na mecz z miejscowym UKS-em. Bardzo dobra gra w obronie dała nam zasłużone zwycięstwo 6:3. Na mecz wyszliśmy bardzo skoncentrowani i dzięki temu udało nam się od razu narzucić przeciwnikom swój styl gry oraz pozwoliło nam skutecznie kontrolować przebieg meczu. Kolejnym przeciwnikiem Żaków była drużyna Korony Góra Kalwaria. Zwycięstwo 12:2 pokazuje, że zawodnicy w pełni panowali nad wydarzeniami na boisku. W czwartej kolejce ligowej gościliśmy u siebie drużynę Viktorii Głosków. Mecz zaczął się dla nas fatalnie, ponieważ już po 10 minutach przegrywaliśmy 0:3, a przeciwnik wykazał się wręcz zabójczą skutecznością strzelając trzy gole w trzech stworzonych przez siebie sytuacjach. Na szczęście nasi zawodnicy nie stracili wiary w końcowe zwycięstwo oraz odzyskali koncentrację i skuteczność i mecz zakończył się wynikiem 7:4 dla naszych Żaków. Mamy nadzieję na podtrzymanie zwycięskiej passy w kolejnych meczach. Oby tak dalej

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości