zamknij reklamę

Porażka na inaugurację ligi oraz trzy kolejne zwycięstwa rocznika 2009.

Porażka na inaugurację ligi oraz trzy kolejne zwycięstwa rocznika 2009.

Porażka na inaugurację ligi oraz trzy kolejne zwycięstwa rocznika 2009.

W swoim pierwszym meczu ligowym po zimowej przerwie drużyna Żaków 2009 mierzyła się z drużyną FC Bobrowiec( w rundzie wiosennej Nasza Drużyna oraz drużyna FC Bobrowiec wywalczyły awans do trzeciej ligi), niestety musieliśmy uznać wyższość rywala, który w tym dniu był zdecydowanie skuteczniejszy w sytuacjach podbramkowych. W naszej drużynie zawiodła skuteczność przez co udało nam się strzelić tylko pięć goli przy jedenastu trafieniach FCB.

Tydzień później Żaków czekał wyjazd do Tomic na mecz z miejscowym UKS-em. Bardzo dobra gra w obronie dała nam zasłużone zwycięstwo 6:3. Na mecz wyszliśmy bardzo skoncentrowani i dzięki temu udało nam się od razu narzucić przeciwnikom swój styl gry oraz pozwoliło nam skutecznie kontrolować przebieg meczu. Kolejnym przeciwnikiem Żaków była drużyna Korony Góra Kalwaria. Zwycięstwo 12:2 pokazuje, że zawodnicy w pełni panowali nad wydarzeniami na boisku. W czwartej kolejce ligowej gościliśmy u siebie drużynę Viktorii Głosków. Mecz zaczął się dla nas fatalnie, ponieważ już po 10 minutach przegrywaliśmy 0:3, a przeciwnik wykazał się wręcz zabójczą skutecznością strzelając trzy gole w trzech stworzonych przez siebie sytuacjach. Na szczęście nasi zawodnicy nie stracili wiary w końcowe zwycięstwo oraz odzyskali koncentrację i skuteczność i mecz zakończył się wynikiem 7:4 dla naszych Żaków. Mamy nadzieję na podtrzymanie zwycięskiej passy w kolejnych meczach. Oby tak dalej

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości