Trzecie miejsce w pierwszej lidze MZPN 2008! Podsumowanie rundy.

Pierwsza drużyna rocznika 2008 w rundzie jesiennej 2017/2018 debiutowała w rozgrywkach I ligi MZPN i odniosła duży sukces zajmując trzecie miejsce w najwyższej lidze w Warszawie.

W pierwszych meczach nasza drużyna grała w kratkę, raz wygrywaliśmy, raz przegrywaliśmy, brakowało walki na boisku i chęci zwycięstwa. Dopiero w rundzie rewanżowej pokazaliśmy charakter i że umiemy grać w piłkę.

W pierwszych meczach było widać u chłopców nerwowość, presję, i stres który nas paraliżował. Musimy nad tym popracować aby to wyeliminować bo tylko nam to przeszkadza i powoduje, że nie dajemy z siebie 100%.

W drugiej rundzie kiedy uwierzyliśmy w swoje możliwości graliśmy momentami znakomicie, tworzyliśmy piękne zespołowe akcje , potrafiliśmy długo utrzymywać się przy piłce i walczyliśmy o każdą piłkę.

Ale niestety w niektórych meczach zbyt szybko odpuszczaliśmy i traciliśmy dużo niepotrzebnych bramek.

Mamy jeszcze dużo do poprawy i musimy nad tym cały czas ciężko pracować.

Najlepsze jest to, że drzemią w nas niesamowite możliwośći, których jeszcze w pełni nie wykorzystaliśmy :)

Brawo chłopcy za bardzo dobrą rundę :)

Brawo Rodzice za wspaniały doping na każdym meczu i za wsparcie drużyny!

Mecze 10

Punkty 18