Zwycięstwo w Alnor Cup rocznika 2008!

W sobotę 10 grudnia byliśmy gospodarzem turnieju Mikołajkowego Alnor Cup 2016 dla rocznika 2008.

W turnieju wystartowało 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy po 5 drużyn.

W Grupie A wystąpiły drużyny FC Lesznowola I, UKS Lolek, Perła Złotokłos, UKS Iwiczna, Victoria Głosków, a w Grupie B wystąpili FC Lesznowola II, Kosa Konstancin, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, GOSiR Piaseczno, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.

Jako pierwsi swoje zmagania w turnieju zaczęły drużyny z Grupy A, które rozgrywały swoje mecze rano.

Nasza drużyna przeszła fazę grupową jak burza, wygrywając trzy mecze i jeden remisując.

FCL 1-1 Perła (br. T.Prosiński)

FCL 3-1 UKS Lolek  (br. M.Kwiatkowski x3)

FCL  2-0 Victoria Głosków (br S.Wojciechowski, A.Sosnowski)

FCL 4-0 UKS Iwiczna (br. S.Wojciechowski, M.Kwiatkowski x3)

W grupie zdobyliśmy 10 punktów co dało nam pierwsze miejsce w grupie i awans do półfinału.

W grupie B występowała nasza druga drużyna która dwa mecze przegrała, jeden wygrała i jeden zremisowała

FCL II 2-6 Kosa Konstancin (br. B.Kaszewski, K.Woźniak)

FCL II 3-2 Ożarów Mazowiecki (br. M.Bartoszek, B.Kaszewski x2)

FCL II 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki (br. K.Woźniak)

FCL II 1-6 GOSiR Piaseczno (br. K.Woźniak)

Nasza drużyna zdobyła 4 punkty co dało jej czwarte miejsce w grupie.

Do półfinałów awansowały drużyny FC Lesznowola, Victoria Głosków, Kosa Konstancin, GOSiR Piaseczno.

Półfinały:

FC Lesznowola 2-1 Kosa Konstancin (br. T.Prosiński, A.Sosnowski)

GOSiR Piaseczno 3-0 Victoria Głosków

W meczu o 3 miejsce zwyciężyła drużyna Kosy Konstancin która wygrała 1-0 z drużyną Victorii Głosków.

W finale zmierzyli się FC Lesznowola i GOSiR Piaseczno, którzy po emocjonującym meczu zremisowali 1-1 (br. T.Prosiński). O zwycięstwie w turnieju musiały zdecydować rzuty karne, które lepiej wykonywali gospodarze turnieju i wygrali 3-2.

Wielkie gratulacje należą się wszystkim naszym zawodnikom, którzy rozegrali bardzo dobre zawody i odnieśli swój pierwszy sukces w przygodzie z piłką.

Duże brawa i słowa uznania należą się naszej drugiej drużynie, która również spisała się na medal i nie dużo zabrakło aby też awansowali do półfinału.

Wielkie podziękowania należą się Rodzicom, którzy przez cały turniej wspaniale dopingowali.