Zwycięstwo Seniorów!

W ósmej kolejce Warszawskiej A klasy nasza drużyna Seniorów zmierzyła się na własnym boisku z drużną Anprel Nowa Wieś.

W pierwszej połowie meczu nasza drużyna prowadziła 1-0 po ładnej bramce z dystansu Marcela Saługi.

Niestety od 25 minuty meczu nasza drużyna grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla naszego kapitana Mariusza Skalskiego, który sfaulował wychodzącego na dogodną pozycję napastnika gości.

Na początku drugiej połowy goście szybko wyrównali, ale nasza drużyna mimo osłabienia walczyła do końca i po stałym fragmencie gry Śliwowski przelobował bramkarza i objęliśmy prowadzenie 2-1.

W 75 minucie spotkania Kuba Komendarczyk wykorzystał błąd bramkarza i obrońcy gości i skierował piłkę w stronę bramki, którą do własnej bramki wpakował obrońca próbujący ratować sytuacje.

Po tej sytuacji siły się wyrównały, bo czerwoną kartkę dostał bramkarz gości, który nie mógł pogodzić się z decyzją Sędziego.

Kilka minut później goście strzelili bramkę kontaktową.

W 85 minucie spotkania Komendarzyk popisał się piękną indywidualną akcją i ustalił wynik meczu.

Mecz najprawdopodobnie zakończy się walkowerem na naszą korzyść ponieważ minutę przed kończem meczu Sędzia zakońćzył spotkanie po tym jak został uderzony w twarz przez jednego z zawodników gości.

FC Lesznowola 4-2 Anprel Nowa Wieś