Zwycięstwo na koniec! Posumowanie rocznika 2005!

W niedzielne popołudnie ostatni swój mecz ligowy rozgrywała drużyna rocznika 2005. Chłopcy mimo problemów kadrowych(na meczu było 7 zawodników przy 7 wymaganych do gry) po raz kolejny rozegrali bardzo dobry mecz, przede wszystkim pod względem taktycznym( jeszcze lepiej niż reprezentacja w meczu z Niemcami:). Zespół UKS Żagle przez cały mecz nie był w stanie choćby raz zagrozić naszej bramce. Bramki dla naszego zespołu strzelili David Oksiejuk oraz Maciek Palkowski. Cały zespół po raz kolejny zasłużył na gratulacje oraz duże słowa uznania za postawę jaką chłopcy prezentowali w końcówce sezonu.

Mariusz Woliński

Podumowanie Sezonu rocznik 2005

Zawodnicy z rocznika 2005 w sezonie 2015/16 rozegrali 10 meczy. Odnieśli 3 zwycięstwa, zanotowali 6 porażek oraz 1 remis. Co dało nam na koniec piąte miejsce w grupie.

Pierwsza runda w wykonaniu zawodników 2005 niestety nie należała do udanych pomimo bardzo dobrej postawy w meczach(w większości meczów byliśmy równorzędnym przeciwnikiem) zdarzały nam się chwile dekoncentracji i wtedy traciliśmy gole lawinowo po 3-4 w ciągu 10 minut przez co bilans końcowy rundy zasadniczej wynosił 4 porażki i 1 zwycięstwo. W rundzie rewanżowej było już znacznie lepiej. Zdecydowanie poprawiliśmy naszą koncentrację i grę taktyczną. Progres w tych elementach w końcówce sezonu był olbrzymi. Oby tak dalej, a przyszły sezon będzie jeszcze ciekawszy i przyjemniejszy.:)

Najwięcej bramek zdobył Bartosz Hofmann-Wecker sześć bramek.