Żaki wygrywają w Chlebni!!! Trzecie miejsce na koniec sezonu!

W czwartek chłopcy z rocznika 2008 grali mecz wyjazdowy z drużyną Chlebni, był to ostatni mecz w tym sezonie w Lidze MPZN.

Kolejny mecz, który zaczynamy rozkojarzeni, bez chęci zwycięstwa. Słaby początek i tracimy bramkę po pięknym strzale najlepszego zawodnika drużyny Chlebni. W drugiej kwarcie zaczynamy grać trochę lepiej i strzelamy bramkę wyrównującą po strzale Mateusza Kruka. Trzecia kwarta zaczyna się dla nas źle, rzut karny dla gospodarzy i znowu przegrywamy.

Pod koniec trzeciej kwarty zaczęliśmy grać i przyniosło to efekt, najpierw bramkę wyrównującą strzelił Samuel Wojciechowski po pięknej asyście Mikołaja Kwiatkowskiego, chwilę później wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Kuby Woźniaka (pierwsza bramka w lidze) asysta Mikołaj Kwiatkowski.

W trzecie kwarcie już kontrolowaliśmy przebieg meczu, a czwartą bramkę dla naszej drużyny zdobył Antek Sosnowski i wygraliśmy 2-4.

Mimo słabszej gry potrafiliśmy się podnieść i odwrócić losy meczu, brawo chłopcy za walkę do końca.

Wielkie brawa należą się naszemu kapitanowi Dawidowi , który w dzisiejszym meczu zagrał perfekcyjnie w obronie. Na wyróżnienie zasługuje również Bartek Korlak i Franek Wiklak, którzy po słabej pierwszej kwarcie w kolejnych kwartach grali bardzo dobrze. Na pochwałę zasługują również Kuba Woźniak i Samuel Wojciechowski którzy strzelili dzisiaj bardzo ważne bramki. Bardzo dobrze zaprezentował się debiutujący w lidze Oskar Seliga.

Brawa dla wszystkich zawodników za walkę do końca :)

Podsumowując ligę kończymy na wysokim trzecim miejscu co jest bardzo dobrym wynikiem jak na pierwszy sezon. W 10 meczach wygrywamy pięć i pięć przegrywamy. U siebie wygraliśmy dwa razy i trzy przegraliśmy, na wyjeździe wygraliśmy trzy razy i dwa przegraliśmy. W dziesięciu meczach strzeliliśmy 47 bramek, a straciliśmy 55.