Żaki przegrywają z Kosą !

W drugiej kolejce rocznika 2008 , graliśmy z drużyną Kosy Konstancin, która spadła w zeszłym roku z pierwszej ligi.

Na początku meczu zabrakło nam koncentracji i już w pierwszej minucie po prostym błędzie tracimy pierwszą bramkę. Po tej bramce stwarzamy sobie cztery sytuacje sam na sam, których nie wykorzystujemy i niestety niewykorzystane sytuację lubią się zemścić i tracimy drugą bramkę, po pierwszej kwarcie przegrywamy 0-2.

W drugiej kwarcie poprawiliśmy nasze celowniki i doprowadzamy do remisu, najpierw po ładnej akcji całej drużyny bramkę strzela Samuel Wojciechowski, chwilę później kapitalną asystą popisał się Janek Staszewski i bramkę zdobył w sytuacji sam na sam Antek Sosnowski.

W trzeciej kwarcie znowu musieliśmy gonić wynik , ale piękną indywidualna akcją popisał się Mateusz Kruk i było 3-3.

Czwartą kwartę zaczynamy znakomicie i po mocnym uderzeniu z rzutu wolnego Mikołaja Kwiatkowskiego obejmujemy prowadzenie 4-3.

Niestety proste błędy w końcówce zdecydowały o naszej porażce, i ostatecznie przegraliśmy 4-7.

Mimo porażki, chłopcy zasługują na wielkie brawa bo zagrali kapitalne zawody, i wszyscy dali z siebie wszystko , niestety błędy indywidualne mogą zdarzyć się każdemu.

P.S prośba do kibiców o nie krzyczenie (podaj, strzelaj, wybij ... itp.) dajmy chłopcom samym myśleć i podejmować decyzję :) Ale również pochwała dla Kibiców za doping , chcemy więcej :)

FC Lesznowola 4-7 Kosa Konstancin