Żaki na 3 miejscu w Lidze Lesznowolskiej!

W sobotę 7.03 swój ostatni mecz w lidze lesznowolskiej rozegrała drużyna rocznika 2006!

Ostatecznie żaki uplasowały się na 3 pozycji, za drużynami Set-u Lesznowola i UKS Iwiczna.

W ostatniej potyczce zespół trenera Bartosza Woźniaka uległ nieznacznie drużynie UKS Lolek 7-6, po naprawdę bardzo dobrym meczu, w którym to raz na prowadzenie wychodziła drużyna FC Lesznowoli to raz drużyna UKS-u Lolek.

Cały mecz obfitował w bardzo ładne i widowiskowe akcje obu zespołów, a ostateczny wynik meczu pokazuje, że całe spotkanie było bardzo wyrównane.

Bardzo dobrą formą strzelecką w tym meczu popisał się Karol Duplicki strzelec 4 goli dla FC Lesznowoli oraz dorzucając po jednym trafieniu Mateusz Kisieliński i Wiktor Napierski.

Gra żaków mogła się wszystkim bardzo podobać, sądząc po ogromnych oklaskach kibiców siedzących na trybunach, po bardzo pięknych zespołowych akcjach FC Lesznowoli.

Brawo chłopcy, oby tak dalej!