Żaki 2006 zwyciężają !

FC Lesznowola – UKS LOLEK 07.02.2015r

Mecz rozpoczął się po myśli zawodników z FC Lesznowoli, już po 10 min pierwszej połowy było 4:1 głównie za sprawą grających świetnie w ofensywie Phillipa i Karola Kogut.

Po wprowadzeniu kilku zmian w zespole z Lesznowoli w grze defensywnej zapanował chaos co skutecznie wykorzystali zawodnicy UKS-u LOLEK a wynik do przerwy uległ znacznej zmianie i było już 6-4 dla przeciwników.

Po przerwie zawodnicy Lesznowoli wyszli zdecydowanie odmienieni, skoncentrowani, a na dowód tego przepięknymi golami popisywali się Oliwier Sokołowski, Mateusz Kisieliński oraz bracia Phillip i Karol.

Warto nadmienić, że doskonałą postawę w grze defensywnej wykazywali Jędrzej Adamczyk oraz Witek Wasilewski, którzy skutecznie rozbijali ataki przeciwników oraz wyprowadzali kontrataki.

Ostatecznie tablica wyników pokazywałą wynik 10-7 dla drużyny FC Lesznowola.