Wysokie zwycięstwo z Orlętami !

W Niedzielne popołudnie Skrzaty rozegrały ostatni mecz w Lidze FCL i ich przeciwnikiem była drużyna Orlęta Mroków. W pierwszym meczu zremisowaliśmy z tą drużyną 5-5, tym razem wysoko wygraliśmy 14-1.

Od początku meczu byliśmy drużyną przeważającą i szybko zdobywaliśmy kolejne bramki. W tym meczu zagraliśmy bardzo dobrze w obronie, podczas całego meczu drużyna z Mrokowa była tylko trzy razy pod naszą bramką, a przez resztę czasu to my stwarzaliśmy sobie sytuacje i prowadziliśmy grę.

Każdy z zawodników zagrał wyśmienite zawody, a w pojedynkach jeden na jeden nasi chłopcy byli perfekcyjni.

Chciałbym bardzo pochwalić chłopców, którzy grają zazwyczaj mniej a w tym meczu dostali dużo czasu na grę, Samuel, Szymon i Janek Borowiec (5goli) widać u chłopców duże postępy.

Brawo chłopcy z każdym meczem jest coraz lepiej w pierwszym meczu z drużyną Orlęta Mroków na hali przegraliśmy 9-6 w drugim na boisku był remis 5-5, a teraz wysokie zwycięstwo 14-1.

FC Lesznowola 14-1 Orlęta Mroków

br. J.Borowiec x5, M.Kruk x4, B.Korlak x2,  P.Korona x2, J.Staszewski