Wysokie zwycięstwo rocznika 2008 z Piasecznem.

W poniedziałek drużyna rocznika 2008 rozegrała mecz ósmej kolejki z drużyną MKS Piaseczno na boisku w Nowej Woli.

Po mimo bardzo ciężkiej murawy zagraliśmy bardzo dobry mecz. Mecz wygraliśmy wysoko 13-1, ale nie wynik był najważniejszy, tylko bardzo dobra gra całej drużyny. Naszym założeniem przed meczem było wyprowadzenie piłki od obrony i poprawa skuteczności. I obie rzeczy udało nam się zrealizować w 100%. Zdobywaliśmy bramki po rozegraniu piłki od obrony, jedną nawet po wznowieniu od bramkarza. Bardzo dobrze włączali się w akcje ofensywne nasi obrońcy.

W ostatnich meczach mieliśmy duży problem z brakiem skuteczności, stwarzaliśmy dużo sytuacji ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać, w tym meczu udało nam się to poprawić co widać po wyniku.

Brawo chłopcy za dobrą grę.

FC Lesznowola 13-1 MKS Piaseczno

br. S.Wojciechowski x4, M.Kruk x3, M.Kwiatkowski x2, P.Korona, A.Sosnowski, J.Staszewski, T.Prosiński