Wygrana z Victorią Głosków ! (II liga D1 Młodzik 2004)

Na półmetku rozgrywek naszej grupy drużyna FC Lesznowola spotkała się z zespołem Victorii Głosków. Mecz rozpoczął się dla nas szczęśliwie, bo już w 45 sekundzie objęliśmy prowadzenie. Pierwszy atak naszej drużyny celnym strzałem zakończył Olek Siwiński. Więcej bramek w pierwszej części spotkania nie padło, ale to nasza drużyna była cały czas stroną atakującą, a drużyna gospodarzy tylko raz zagroziła naszej bramce, kiedy w 15 minucie po strzale zawodnika z Głoskowa piłka odbiła się od poprzeczki. W drugiej połowie meczu gospodarze zagrali nieco odważniej dzięki czemu zdobyli bramkę w 39 minucie. Mimo, że nasza drużyna nieustannie stwarzała zagrożenie pod bramką rywali na zwycięskiego gola musieliśmy czekać aż do 53 minuty. Strzelcem zwycięskiej bramki został Kacper Prusiński.

Wynik meczu może nie jest zbyt okazały, bo graliśmy z ostatnią drużyną naszej grupy. Niemniej jednak cieszą kolejne 3 punkty w meczu rozegranym w trudnych warunkach. Po meczu zawodnicy z Lesznowoli głosowali na najlepszego piłkarza naszej drużyny. Najwięcej głosów otrzymał strzelec bramki w pierwszej minucie - Olek Siwiński.

Gratulacje dla najlepszego zawodnika oraz całej drużyny !!!

autor: Krzysztof Żądełek