Udany sezon rocznika 2008!

W tym sezonie rocznik 2008 wystawił do rozgrywek MZPN dwie drużyny, aby więcej zawodników mogło się ogrywać i zdobywać doświadczenie w meczach ligowych.

Pierwsza drużyna występowała trzeci sezon w drugiej lidze i rok po roku wspinała się na szczyt tabeli. W pierwszym sezonie zajęliśmy trzecie miejsce, w drugim zabrakło nam nie wiele i zajęliśmy drugie miejsce. W tym sezonie nasza drużyna spisywała się wspaniale i wywalczyła mistrzostwo II ligi i awans do najwyższej ligi na Mazowszu. W całym sezonie zdobyliśmy 27 punktów (9 zwycięstw, 1 porażka), strzelając przy tym 91 bramek, a tracąc 22.

Oprócz sezonu ligowe w tym roku osiągaliśmy dobre wyniki w turniejach:

3 miejsce lidze zimowej na Ursynowie

4 miejsce w Delta Cup

1 miejsce w eliminacjach do Klubowych Mistrzostw Polski

2 miejsce w Nadstal Cup

Wystąpiliśmy również w finałach Klubowych Mistrzostw Polski na stadionie Legii, gdzie ukończyliśmy zmagania w najlepszej 16 drużyn w Polsce.

Na koniec sezonu odnieśliśmy zwycięstwo w sparingu z podwójnym mistrzem Mazowsza w naszym roczniku z drużyną Champion, co jest bardzo dobrą prognozą na nowy sezon. Teraz przed nami czas odpoczynku, a od sierpnia zaczynamy ciężką pracę na treningach i na obozie aby dalej rozwijać swoje umiejętności i stawać się coraz lepszym piłkarzem.

Podsumowanie indywidualnych osiągnięć w II lidze MZPN.

Bramki:

3 - Dawid Smoliński

2 - Samuel Wojciechowski

1 - Olek Stypka

Najlepszy zawodnik - pierwsza trójka (najwyższa średnia ocen za mecz, oceny za każdy mecz od 0-10)

7,61 - Tobiasz Prosiński

7,25 - Dawid Smoliński

7,16 - Mikołaj Kwiatkowski

Druga drużyna rozpoczęła w tym sezonie rywalizację w piątej lidze Mazowieckiej, po słabym początku, w piątej kolejce zaczęliśmy grać na miarę swoich możliwości i z każdym meczem było coraz lepiej. Oprócz drużyny Varsovi, która była po za zasięgiem wszystkich drużyn w naszej grupie, w każdym meczu byliśmy równorzędną drużyną. W pierwszym sezonie zdobyliśmy 6 punktów (2 zwycięstwa, 8 porażek) strzelając 33 bramki, tracąc 92.

Przed nami teraz ciężka praca i dążenie do osiągnięcia kolejnych celów oraz poprawienia wyniku z poprzedniego sezonu.

Podsumowanie indywidualnych osiągnięć w lidze MZPN

11 - Staszewski Jan

3 - Mikołaj Bartoszek