Udany sezon rocznika 2004!

W minionej rundzie zespół FC Lesznowola 2004 występował w II lidze rozgrywek MZPN. Do tych rozgrywek przystępowaliśmy jako beniaminek. Nastroje przed sezonem były różne, jednakże głównym założeniem było, tak jak dotychczas nacisk na ogólnorozwojowy rozwój zawodników, chęć prowadzenia gry, utrzymywanie się przy piłce, a jeżeli o wynik sportowy to utrzymanie się w tej klasie rozgrywkowej.

W tej rundzie zmierzyliśmy się z różnymi zespołami, szczególnie pod względem prezentowanych przez nich style gry i możliwości indywidualne zawodników. W meczach z drużynami, w których zawodnicy warunkami fizycznymi byli na podobnym do nas poziomie radziliśmy sobie bardzo dobrze. W tych meczach wygraliśmy dwukrotnie z mistrzem naszej ligi Kosą Konstancin, a jedyna porażkę doznaliśmy w ostatnim meczu z Deltą.

W meczach z drużynami, które miały w swoich zespołach chłopców o zdecydowanej przewadze fizycznej radziliśmy sobie nieco gorzej, chociaż w większości z nich toczyliśmy wyrównane boje.

Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni ze swoich starań w tej rundzie. Jako beniaminek zajęliśmy 3 miejsce, co było dla większości z nas dużym, pozytywnym zaskoczeniem. Wiemy, że droga którą podążamy jest właściwa i z obecnymi chłopcami będziemy się stawać coraz silniejsi!!!