Udana inauguracja Młodzików!!!

30 marca swoje zmagania rundy wiosennej rozpoczął rocznik 2006 z rywalem UKS Lesznowola, a więc dodatkowego smaku rywalizacji dodał fakt, iż był to pojedynek derbowy.

Mecz odbył się na boisku w przy szkole w Lesznowoli, a więc tam gdzie swoje mecze rozgrywają młodziki FCL ale gospodarzem tego spotkania była drużyna UKS Lesznowola.

FCL wzmocniona kilkoma zawodnikami, którzy zasilili szeregi rocznika 2006 zdecydowanie lepiej weszła w mecz ponieważ już w 3 minucie spotkania Błażej Laskowski po dograniu piłki do pustej bramki przez Wiktora Napierskiego otworzył wynik spotkania.

Pierwsza połowa toczyła się w raczej spokojnym tempie gdzie obie drużyny ,,próbowały’’ swoich sił ale bały się do końca otworzyć aby zmienić rezultat.

Druga część spotkania to już zdecydowanie mecz pod dyktando młodzików z FC, którzy zdecydowali się mocniej ‘’usiedli’’ na rywali co poskutkowało strzeleniem jeszcze trzech bramek w drugiej odsłonie meczu, a wynik końcowy tej rywalizacji to 4-0 dla naszych młodzików.

Warto nadmienić, iż doskonałą postawą tego dnia dysponował nasz bramkarz Kuba Janeczek, który miał bardzo pewnie i efektowne interwencje, a także obronił rzut karny !

UKS Lesznowola 0-4 FC Lesznowola

Bramki: Laskowski, Dubielecki, Antoniak, Borkowski