Trzy punkty zostają w Lesznowoli !

Sobotnia potyczka młodzików FCL z Amurem Wilga zapowiadała się bardzo ciekawie, ponieważ w ciągu czterech ostatnich spotkań FCL uległa przeciwnikowi z Wilgi aż trzykrotnie !

Dzisiaj cały mecz układał się po myśli młodzików z Lesznowoli, którzy bardzo szybko , bo na początku meczu wyszli na prowadzenie po bardzo dobrym podaniu ‘’Kiśla’’ imponującą szybkością wykazał się Wiktor Napierski, który otworzył wynik spotkania.

W przekroju pierwszej połowy mecz wydawał się bardzo wyrównany , przeciwnicy z Wilgi próbowali sforsować obronę FCL ale cały blok defensywny grał tego dnia bardzo dobrze, a na bramce świetnie spisywał się Michał Kasperski, kilka razy ratując swój zespół przed utratą gola.

Na początku drugiej połowy mogłoby się wydawać, że to goście rzucą się do ataków, ale to tak naprawdę większość czasu gry to Lesznowola spędzała pod bramką przeciwnika, efektem tego był rzut karny po faulu na Oliwierze Antoniaku, ale niestety nie potrafiliśmy go wykorzystać…… Ale nie zwalnialiśmy tempa! Bardzo dobrą zmianę dał Karol Kogut, który po indywidualnej akcji wyłożył piłkę ‘’Decowi’’ i ten podwyższył wynik na 2 – 0 !

Niestety ale równo z gwizdkiem sędziego przeciwnicy zdołali strzelić gola na 2-1 i tym oto wynikiem zakończyło się to spotkanie, pełne walki, bardzo dobrych zagrań ale również toczone w duchu FAIR PLAY!