Trzecia porażka z rzędu Seniorów!!!

W sobotę w Milanówku nasza pierwsza drużyna Seniorów poniosła niestety trzecią porażkę z rzędu w Lidze Okręgowej.

Do meczu przystąpiliśmy w mocno osłabionym składzie, bez pięciu podstawowych zawodników, co w dużej mierze przyczyniło się do słabego wyniku.

Pierwsza połowa nie wyglądała najgorzej, mimo straconej bramki , szybko ją odrobiliśmy za sprawą Gajowniczka , który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Niestety po raz kolejny tracimy bramkę w 45 minucie spotkania i do przerwy przegrywamy 2-1.

W drugiej połowie gospodarze strzelili jeszcze dwie bramki i ustalili wynik meczu na 4-1.

W najbliższą środę gramy kolejny mecz z Laurą Chylice na własnym boisku i mamy nadzieję, że przełamiemy złą passę.

Milan Milanówek 4-1 FC Lesznowola