Świetny mecz rocznika 2005!

W niedzielny poranek nasi zawodnicy z rocznika 2005 rozegrali mecz z liderem grupy 3 ligi orlików "Młode Orły Halinów".

Do meczu nasza drużyna przystąpiła mocno skoncentrowana, z dużą chęcią odniesienia zwycięstwa, a tym samym zrewanżowania się "Orłom" za porażkę 9:3 z pierwszego meczu.

Bardzo dobra gra wszystkich zawodników oraz nienaganna dyscyplina taktyczna spowodowała iż po pierwszej kwarcie prowadziliśmy 2:0, a przeciwnicy nie stworzyli żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia gola. Na początku drugiej kwarty strzeliliśmy bramkę na 3:0, po czym w szeregi naszego zespołu wkradło się rozluźnienie i dekoncentracja, które bardzo szybko poskutkowały stratą 2 goli i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 3:2. Na szczęście nasi zawodnicy szybko pozbierali się i w trzeciej kwarcie meczu bardzo szybko strzelili 3 gole. Do końca spotkania kontrolowali już jego przebieg. W końcówce meczu zawodnikom z Halinowa udało się strzelić jeszcze 2 bramki i mecz zakończył się wynikiem 6:4.

W niedzielę kibice obejrzeli bardzo dobry mecz w wykonaniu obu drużyn zakończony zwycięstwem naszej drużyny! Oby jak najwięcej takich meczy. Brawo drużyna 2005 r.!!!

FC Lesznowola 6-4 Młode Orły Halinów

Bramki:Tlak,Oksiejuk x3, Borkowski x2