Siedem punktów w trzech meczach ! (2008B)

Chłopcy z rocznika 2008b udanie rozpoczęli rozgrywki w czwartej lidze Mazowieckiej i po trzech meczach są liderem rozgrywek.

W pierwszym meczu nasza drużyna wygrała pewnie u siebie z drużyną Snu Warszawa 9-3. Zagraliśmy bardzo dobry mecz, tworzyliśmy składne akcje , graliśmy skutecznie w obronie. Jedynie w trzeciej kwarcie oddaliśmy pole gry przeciwnikowi , ale naszczęście dobrze w bramce spisywał się Olek Gomółka.

FC Lesznowola 9-3 Klub Snu Warszawa

br. P.Kadłubowski x3, J.Staszewski x2, S.Poziomecki x2, M.Gawryś, W.Mazurek

as. P.Kadłubowski x2, J.Staszewski, S.Poziomecki, M.Gawryś

W drugim meczu graliśmy z drużyną z którą w zeszłym roku awansowaliśmy do czwartej ligi FA Warszawa.

W tym meczu pokazaliśmy charakter i mimo, że przegrywaliśmy już 5-2 udało nam się dogonić przeciwnika i zremisować 7-7. Choć mógł ten mecz potoczyć się inaczej , gdybyśmy przy wyniku 2-2 wykorzystali trzy stuprocentowe sytuacje wynik meczu mógłby być inny.

FC Lesznowola 7-7 FA Warszawa

br. A.Sosnowski x3, J.Staszewski, K.Woźniak, M.Gawryś, J.Borowiec

as. J.Staszewski x2, S.Poziomecki,

W trzecim meczu zagraliśmy bardzo dobrze tylko przez 30 minut , w drugiej części meczu zaczęliśmy wybijać zamiast grać piłką, każdy chciał sam strzelić bramkę zamiast grać zespołowo. Na szczęscie wystarczyło to aby wygrać wysoko 8-1.

FC Lesznowola 8-1 Victoria Głosków