Seniorzy przegrywają w Laskach!

W drugiej kolejce rundy wiosennej nasza pierwsza drużyna, odniosła kolejną porażkę, tym razem przegrywając w Laskach z Rysiem Laski 2-0.

Wynik bezbramkowy utrzymywał się do 70 minuty meczu, wtedy po błędzie przy wyprowadzeniu piłki jednego z pomocników, gospodarze strzelili bramkę, po strzale z 20 metra piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników gospodarzy i całkiem zmyliła naszego bramkarza.

Nasza drużyna próbowała jeszcze odrobić straty ale niestety nie udało się jej, a gospodarze w ostatniej minucie meczu po kontrze strzelili drugą bramkę i sędzia zakończył mecz.

Ryś Laski 2-0 FC Lesznowola

skład: Bramson,Boguta, Skalski, Żołnierski,Lutek(15 min Kowalski), Komendarczyk, Adamczyk, Milczarek (65 min Kowalczyk), Saługa, Leszczyński, Śliwowski (65min Czapski)