Seniorzy kończą sezon na 10 miejscu!

Nasza pierwsza drużyna seniorów zakończyła rozgrywki ligowe w sezonie 2015/20016 w Lidze Okręgowej na 10 miejscu. Najważniejszy cel czyli utrzymanie w lidze został zrealizowany, choć wynik w końcowej tabeli mógł być zdecydowanie lepszy, zwłaszcza gdy na osiem kolejek przed końcem sezonu mieliśmy tylko pięć punktów straty do drugiego miejsca. Niestety w końcówce sezonu straciliśmy dużo punktów i nie udało się pozostać w pierwszej szóstce ligi, co spowodowane byłą wąską kadrą , kontuzjami i słabszą postawą w niektórych meczach.

Najlepszym strzelcem naszej drużyny w tym sezonie został Rafał Gajowniczek, który strzelił 13 bramek, a najlepszym zawodnikiem sezonu naszej drużyny został wybrany po raz kolejny Mariusz Skalski.

Przed nami krótkie wakacje i już 23 lipca zaczynamy przygotowania do kolejnego sezonu, który startuje 14 sierpnia.