Rocznik 2008 zaczyna od porażki!

W sobotę 2 września rocznik 2008 rozpoczął rozgrywki w lidze Mazowieckiej.

Pierwsi rozpoczęli chłopcy występujący w pierwszej lidze, którzy udali się na mecz wyjazdowy do Grodziska Mazowieckiego zmierzyć się z miejscową Pogonią.

W pierwszych dwóch kwartach mecz był bardzo wyrównany i po połowie gry gospodarze prowadzili 5-4, choć my nie wykorzystaliśmy kilku znakomitych sytuacji.

W trzeciej kwarcie zagraliśmy bardzo słabo i przeciwnik potrafił to wykorzystać strzelając nam trzy bramki. Mimo, iż przegrywaliśmy czteroma bramki, na ostatnią kwartę ruszamy do ataku, zdobywamy dwie bramki ale niestety dwie poprzeczki i niewykorzystana sytuacja sam na sam nie pozwoliły nam dogonić przeciwników, a sytuacje, które mieliśmy się zemściły się i przeciwnik dobił nas strzelając trzy bramki. Wynik końcowy 12-6.

Już w pierwszym meczu zobaczyliśmy, że w pierwszej lidze nie ma słabych drużyn i w każdym meczu przez 60 minut musimy walczyć o każdy centymetr boiska.

Pogoń Grodzisk Maz. 12-6 FC Lesznowola

br. S.Wojciechowski x2, F. Chołuj x2, M.Kwiatkowski, M.Kruk

as. D.Smoliński, F.Chołuj, F.Wiklak, S.Wojciechowski

Druga drużyna grała również na wyjeździe z drużyną Football Talents.

Na mecz wyszliśmy niestety jeszcze w nastrojach wakacyjnych i popełnialiśmy mnóstwo prostych błędów, na szczęście nasz bramkarz Olek Gomółka był w tym dniu w bardzo dobrej formie i kilkakrotnie ratował nasz zespół przed stratą bramki. Mimo prostych błędów w obronie, po pierwszej kwarcie był remis.

W kolejnych kwartach popełnialiśmy kolejne proste błędy co przeciwnik potrafił wykorzystać, niestety my nie potrafiliśmy wykorzystać swoich sytuacji i przegrywamy 7-3.

Po tej porażce zostaje duży niedosyt, bo wiemy, że stać nas na dużo lepszą grę ale dzisiaj niestety jej nie pokazaliśmy.

Football Talents 7-3 FC Lesznowola