Rocznik 2004 najlepszy w Gminie Lesznowola!

Rocznik 2004 prowadzony przez trenera Mariusza Skalskiego wygrał zimową edycję ligi Lesznowolskiej. Liga grana była systemem turniejowym, każda drużyna rozegrała pięć turniejów, w każdym turnieju występowało sześć drużyn i grano systemem każdy z każdym, za wygranie turnieju drużyna otrzymywała 10 punktów, za drugie miejsce 8, za trzecie miejsce 6 punktów, za czwarte 5 punktów, za piąte miejsce 3 punkty, za szóste miejsce 1 punkt.

W turnieju wystąpiły drużyny: UKS Iwiczna, Akademia Lolka, UKS Lolek, FC Lesznowola, Luks Set Lesznowola, Orlęta Mroków, FCB Akademia

Naszej drużynie udało się wygrać trzy turnieje, w jednym zajęliśmy trzecie miejsce i w jednym czwarte co dało nam razem 41 punktów i pierwsze miejsce.

Widać u naszych chłopców bardzo duży progres, w zeszłorocznej edycji Ligi Lesznowolskiej udało im się wygrać tylko jeden turniej, a w tym roku byli zdecydowanie najlepsi.

Duże brawa dla chłopców za poczynione postępy oraz wielkie uznanie dla trenera Mariusza Skalskiego.

Klasyfikacja

1. FC LESZNOWOLA          41pkt