Rezerwy wygrywają w derbach !

W drugiej kolejce kl.B zespół FC II Lesznowola odniósł drugie zasłużone zwycięstwo. Mecz derbowy z Walką Kosów rozgrywany był w niedzielne popołudnie, a z powodu trudnych warunków atmosferycznych(wysoka temperatura) nie wyglądał jak dotychczasowe mecze derbowe pomiędzy tymi dwoma zespołami. Mecz toczył się w wolnym tempie,a na boisku widać było dużo chaosu w grze jednego i drugiego zespołu. Pierwsi na prowadzenie wyszli zwodnicy naszego zespołu za sprawą Antka Pieńkosa ( który w meczu skompletował hat-trick) i wydawało się że ich gra będzie coraz lepsza. Niestety, po kilku minutach Walka wyrównała. Z rzutu rożnego dośrodkował zawodnik gości, błąd popełniła ekipa FCL II i po strzale głową Walka doprowadziła do remisu. Od tego momentu nasza drużyna z każdą minutą zaczęła osiągać przewagę co zaowocowało strzeleniem drugiego gola jeszcze przed przerwą. Druga połowa to dobra gra w defensywie i groźne kontrataki FCL II, które przyniosły jeszcze 2 gole, oraz nieskuteczne próby wrzucania piłki w nasze pole karne przez zespół gości. Zasłużone drugie zwycięstw dwójki stało się faktem, oby tak dalej.

Fc L II vs. Walka Kosów 4:1

bramki: Pieńkos 3x, Bartol