Remis Seniorów z Brwinowem!

W meczu 25 kolejki Ligi Okręgowej nasza drużyna Seniorów zmierzyła się na własnym boisku z czwartą drużyną ligi Naprzodem Brwinów.

Od początku meczu nasza drużyna narzuciła swój styl gry i była częściej w posiadaniu piłki zawodnicy gości skupili się na bronieniu i wyprowadzaniu kontrataków, i tak po jednym z nich w 15 minucie objęli prowadzenie. Nasza drużyna po tej bramce dalej atakowała ale mało skutecznie, dwóch dogodnych sytuacji do zdobycia bramki nie wykorzystał Śliwowski. W końcówce pierwszej połowy czerwoną kartkę dostał debiutujący w naszej drużynie Vladyslav Pylypchuk, który nie potrzebnie w dał się w przepychanki z przeciwnikiem gości, przez co całą drugą połowę musieliśmy grać w dziesiątkę.

Mimo braku jednego zawodnika, nasza drużyna grała ambitne i próbowała wyrównać stan meczu, co udało się w 68 minucie meczu, po ładnej dwójkowej akcji Śliwowskiego i Adamczyka, Adamczyk zagrał wzdłuż pola karnego, a obrońca gości sam wpakował piłkę do własnej bramki.

W końcówce meczu mieliśmy niesamowite emocje, najpierw obrońca gości źle przyjął piłkę przed polem karnym co wykorzystał Kruk i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem niestety uderzył minimalnie obok bramki.

W 90 minucie meczu znakomitą sytuacje miał Delikat, który wykorzystał błąd obrońców i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem ale uderzył wprost w bramkarza.

Po tej sytuacji swoją kontrę wyprowadzili zawodnicy Naprzodu po której Sędzia podyktował rzut karny, na szczęście kapitalnie obronił Kowalski i mecz zakończył się remisem 1-1.