Remis Seniorów w Brwinowie! Rezerwy wygrywają !

W sobotę pierwsza drużyna wybrała się na mecz do trzeciej drużyny w tabeli Naprzód Brwinów.

Pierwsza połowa meczu była dobra w naszym wykonaniu ale brakowało nam wykończenia, niepotrzebnie chcieliśmy wejść z piłką do bramki. Najlepszą sytuację do strzelenia bramki mieli jednak gospodarze, po ładnej akcji napastnik gospodarzy uderzył w słupek.

Druga połowa zaczyna się dla nas znakomicie, obrońca gospodarzy za krótko podaje do bramkarza, a nasz napastnik Maciej Bijakowski na raty ale umieszcza piłkę w bramce i obejmujemy prowadzenie. Warto zaznaczyć, że Maciej Bijakowski zagrał pierwszy raz w pierwszym składzie w tym sezonie, a drugi raz w pierwszej drużynie i zdobył drugą bramkę w drugim meczu z rzędu.

Po tej bramce przewagę w posiadaniu piłki osiągnęli gospodarze, a my staraliśmy się grać z kontry . Po jednej z takich kontr Śliwowski mógł podwyższyć prowadzenie ale niestety uderzył minimalnie obok bramki.

Końcówka meczu należała do gospodarzy, którzy chcieli za wszelką cenę doprowadzić do remisu , i niestety udało im się to w 87 minucie po strzale z rzutu wolnego.

Naprzód Brwinów 1-1 FC Lesznowola

br. Bijakowski

Druga drużyna Seniorów po wyrównanym meczu odniosła kolejne zwycięstwo tym razem na własnym boisku pokonała Marymont Warszawa 1-0. Zwycięską bramkę zdobył tuż przed przerwą Błażej Bartol. Dzięki tej wygranej nasza druga drużyna obroniła pozycję lidera i jest jedyną drużną w lidze, która jeszcze nie przegrała meczu.